Ara:

ister tek seans,istersen paket oluştur

lazer epilasyon

“İstenmeyen Tüylerden Sonsuza Dek Kurtulun!”

“Kolaylık ve Konfor: Lazer Epilasyon ile Güzellik”

“Artık güzellik rutininizi daha kolay ve keyifli hale getirin! Lazer epilasyonla istenmeyen tüylerinizden sonsuza dek kurtulun. Pürüzsüz bir cilde sahip olmanın tadını çıkarın!

Lazer Epilasyonun Faydaları:

Kalıcı Pürüzsüzlük: Lazer epilasyon, tüylerin kalıcı olarak azalmasını sağlar, böylece sürekli tüy alma zahmetinden kurtulursunuz.

Hız ve Konfor: Geleneksel tüy alma yöntemlerine göre daha hızlı ve daha az acılı bir seçenek. Rahatlığın ve pratikliğin keyfini çıkarın.

Yaz Hazırlığı: Yaz mevsimine hazırlanın ve plajda ya da günlük hayatta kendinizi daha özgüvenli hissedin.

“Hemen pürüzsüz bir cilt için adım atın! Randevunuzu şimdi alın. Hayal ettiğiniz cilde kavuşmak için bugün başlayın! “

 

 

Epilasyon Nedir?

İstenmeyen Tüylerden Kalıcı olarak Kurtulmanızı sağlayan yöntemin adıdır. Kadın ya da erkek fark etmeksizin istenmeyen tüylerin kalıcı olarak yok edilmesini sağlayan epilasyon, klasik yöntemlere kıyasla daha acısızdır. Doğru cihazlarla ve uzmanlar tarafından yapıldığında son derece etkili ve zararsızdır. Uzmanlar tarafından uygulanacak bölge, cilt tipi ve rengi, kıl yapısı incelenerek ne tür bir cihaz kullanılacağı seçilir ve kişiye yaklaşık olarak tüylerden kaç seansta kurtulacağının bilgisi verilir. Epilasyonda temel amaç, tüyü değil, kıl kökünü yok etmektir. Epilasyon Işınlarının  kıl köküne uygulanmasıyla tüyün gelişimini sağlayan kök hücrenin fonksiyonu kasıtlı olarak bozulur. Böylece tüyün tekrar cilt yüzeyinde belirmesi engellenir.

Epilasyon Hangi Bölgelere Uygulanır?

  •  Kolaltı Bölge
  •  Genital Bölge
  •  Kol Bölgesi
  •  Yüz epilasyonu
  •  Bacak Epilasyonu
  •  Göbek bölgesi epilasyonu
  •  Çene Bölgesi
  •  Boyun Bölgesi
  •  Sırt Bölgesi

Lazer Epilasyon Nasıl Yapılır?

Güzellik Uzmanı  ile birlikte cilt rengine uygun olan epilasyon cihazı seçiminin ardından,ten rengine göre doz seçimi yapılır ve  cilt yüzeyi lazer ışınları ile taranır. Atılan lazer ışınları kıl köklerine rengini veren melanin tarafından tutulur. Tüylere etki eden ışınların kıl kökünde ısı enerjisine dönüşerek, kıl kökünün tahrip olması sağlanır. Kıl İstenilen bölgelere belirli aralıklara yapılan epilasyon işlemi sayesinde, bir süre sonra çıkan tüylerin azaldığı gözlemlenir.Dökülmeler 15.günde başlar ve 30 güne kadar devam eder.

 

Lazer Epilasyon Ne Kadar Sürer?

Vücudun tüm bölgelerine uygulanabilen epilasyon işlemi örneğin tüm vücut epilasyonda 45 dakika sürüyorken,basit bölgelerde ortalama 5-10 dakika sürebilir.Bacak bölgesinde 20 dakikalık bir zaman yeterli oluyor

Lazer Epilasyon Kaç Seans Sürüyor?

Lazer epilasyon uygulaması kişinin kıl yapısına bağlı olarak ortalama 6-10 seans aralığındadır.Kalıcı sonuç alabilmek için seanslara düzenli olarak gelmeniz son derece önemlidir.Seans aralıkları 30 günde 1 kez gelinmesini uygun görüyoruz.

Lazer Epilasyon Hangi Bölgelere Yapılır?

Epilasyon işlemi tüm vücutta uygulandığı gibi bölgelere ayrılarak da yapılmaktadır. Yüz, koltuk altı, tüm bacak, genital, sırt bölgesi, göğüs kısmı, tüm kol, bıyık, çene ve boyun bölgesine epilasyon işlemi yapılmaktadır.

Koltuk Altı Epilasyon İşlemi

Koltuk altında oluşan tüylenmeler hijyenik nedenlerden dolayı koltuk altı lazer epilasyon en sık tercih edilen işlemler arasındadır. Deri üstünün uyarılması ve lazer ışınlarının iletilmesiyle düzenli yapılan koltuk altı epilasyon işleminde tüylerin belirgin olarak azaldığı görülmektedir. Epilasyon öncesinde koltuk altına deodorant veya parfüm gibi ürünler kullanılmamalıdır. Koltuk altı epilasyon işleminde alexandrite veya diode lazer kullanımı uygundur.

Bacak Epilasyon İşlemi

Bacak tüylenmelerinde erkeklerde tüm bacakta tüylenme olurken, kadınlarda genellikle alt bacak kısmında tüylenme yoğunluktadır. Bacaklarda yapılan epilasyon işleminde sadece kıl köklerinin yok olmasını sağlamamakta aynı zamanda olan batıkların da yok olmasını sağlamaktadır. Bacak bölgesi geniç bir bölge olduğundan alexandrite lazer yapıldığı gibi, diode lazer işlemi de tercih edilebilir. Epilasyon işlemini ardından çıkan ufak tüylenmeler iğneli epilasyon ile tamamen yok edilebilir.

Bıyık Bölgesi Lazer Epilasyon

Kadınlarda en çok Dudak üstünde çıkan tüyler genellikle daha ince olmakta ve kıl kökleri açık renkte olmaktadır. Bu nedenle yüz bölgesine uygulanan hassasiyet bıyık bölgesi için geçerlidir. Tercih edilecek cihaz ince kıl köklerini görebilen ve küçük bölgelere uygulanabilir şekilde olmalıdır.Önerdiğimiz sistem Dioode epilasyon dur

Çeneye Epilasyon İşlemi

Çenede çıkan tüyler genellikle hormonal nedenlerden dolayı oluşmaktadır. Bu nedenle ilk olarak sağlık kontrolü yapılmalıdır. Sağlık düzeyi uygun ise, küçük bölgelerde sonuç alınmasını sağlayan ve çenedeki kıl köklerini görebilen epilasyon cihazı tercih edilmelidir.

Epilasyonun yan etkileri var mı?

Epilasyonda kullanılan lazer cilt altına ve ter bezlerine zarar vermeden sadece kıl tüylerini hedef aldığı için kullanımı son derece güvenlidir. Ancak uygulama esnasında bir miktar acı hissedilebilir. Diğer epilasyon uygulamalarının yanında acısız sayılabilecek  epilasyon uygulamaları sonrasında hafif bir kızarıklık ve ödem oluşabilir.

Buz Epilasyon Nedir

Buz epilasyon Diode Epilasyon teknolojisi kullanarak 808 nm ışınla kıl köklerini konforlu bir şekilde yok eden cihazdır.-5 derece buzlu başlığı sayesinde kişiye konforlu ve ağrısız bir epilasyon hizmeti sağlar.Yanık ve Yara izi olmadan Seanslarını keyifli bir şekilde sonlanmasını sağlar.

Kalıcı Sonuçlar

Lazer epilasyon, tüy köklerini hedefleyerek kalıcı olarak tüylerin azalmasını sağlar. Yapılan araştırmalar, epilasyon hizmeti sonrası %80’e kadar kalıcı tüy azalması elde edildiğini göstermektedir. Bu, geleneksel tüy alma yöntemlerine kıyasla uzun vadeli ve etkili bir çözümdür.

Hızlı ve Etkin

Lazer epilasyon, büyük bölgelerde bile hızlı bir şekilde uygulanabilir. Örneğin, bacaklar veya sırt gibi geniş alanlar, kısa sürede tamamlanabilir. Ayrıca, lazer tedavisi diğer yöntemlere göre daha az acılıdır ve hızlı sonuçlar sağlar.

Rahatlık ve Konfor

Lazer epilasyon, günlük tüy alma rutininden kurtulmanızı sağlar. Tedavi süreci, daha az stresli ve daha konforlu bir şekilde gerçekleşir. Tek seferlik bir çözüm olarak düşünüldüğünde, uzun vadede zaman ve para tasarrufu sağlar.

https://www.high-endrolex.com/35

2024 Epilasyon Kampanyaları

Kadınlara Özel himzet verdiğimiz merkezimizde bütçenize uygun ödeme koşullarıyla,Memnuniyet garantili hizmet sunuyoruz.Ön görüşme ve kıl analizi ücretsizdir

Sayfamız bilgilendirme amaçlıdır.Tıbbi bigi içermez.Tanı ve tedavi için doktorunuza başvurunuz.

 

👇Kartal Epilasyon -Neredeyiz ?👇

Bizi Arayın
× Uzmana Danış