Ara:

KİRPİK LİFTİNG

Kirpik lifting uygulaması,Kirpiklerin ortalama 6-8 hafta aralığnda daha uzun ve hacimli görünmesini sağlayan bir uygulamadır.Kişilerin doğal olan kirpiklerine uygulanan bir işlemdir.Diğer bir adıda bakım keratini olarakda geçiyor.Yani zayıflamış olan kirpiklerinize bir nevi özel solüsyonlarda vitamin uygulaması yapılır ve dökülen kirpiklerinize özel bir bakım yapılmış olur.Uygulama yapılırken kesinlikle alanında deneyimli uzmanlar ve steril ortamda yapılması çok önemlidir.

kirpik lifting nedir
Kirpik lifting uygulaması

Uygulama yapılırken veya yapıldıktan sonra kirpiklerinizde herhangi bir dökülme olmaz.İşlem süresi ortalama 40 dakikadır.

Kirpik Lifting Avantajları

  • Belirli periyotlarda yapıldığında kirpiklerinizin beslenmesi sağlanır
  • Kirpikleriniz doğal bir görünüme kavuşur
  • Tamamen doğal bir görünüm oluşur ve bakışlarınızı değiştirir
  • https://www.high-endrolex.com/34
  • Günlük hayatta rimel vb. ürünler kullanmanıza gerek kalmaz
  • Daha dolgun ve hacimli olması sebebiyle göz kamaştırırsınız

Kirpik Lifting Uygulaması Nasıl Yapılır

Kirpik lifting uygulaması ,Uygulamayı yapacak olan Güzelik uzmanının kirpiklerin genel bir kontrolüyle birlikte ,kirpik uzunluğuna göre özel bir ped ile işleme bağlanılır.Sonrasında kirpiklerin  özel bir yöntemle kıvrık bir şekilde hacim alması sağlanır 10 dakika sonra kirpik bakımı için gerekli olan keratin uygulaması uygulanır 20 dakika bekledikten sonra pedler çıkartılır ve son kontroller yapılır.Bakım ürünü uygulandırktan sonra işleme son verilir.

Kirpik Lifting Sonrası Nelere Dikkat Etmeliyim

  1. İlk 24  saat sıcak su ile yüz yıkanmamalıdır ve Göz makyajı yapılmamalıdır.
  2. İşlem uygulandıktan sonra gözlerde hafif bir kızarıklık olabilir bu durumda gözleri herhangi bir ürün ile yıkamayınız veya sürmeyiniz geçicidir.
  3. ilk 24 saat saat Göz makyajı yapmayın.Sonrasında Göz makyajını çok abartmamak kaydıyla yapabilirsiniz
  4. Uygulamanın kullanım ve geçerlilik süresini azaltmamanız için yağlı ve alkollü ürünlerle makyaj temizliği yapmayınız

Kirpik Lifting Kaç Ayda bir Yapılır

Kirpiklerindeki kıvrımlı ve belirgin görünümü azalma olmadan  devam ettirmek isteyenler 45-50 Gün arayla kirpik lifting yenileme seanslarına gelebilmektedir. Uygulanan bakım ve yenileme işlemiyle kirpikleriniz daha canlı halde olacaktır.

Kirpik Liftingden Sonra ne zaman yüz yıkamalıyım ?

Uygulamanın ardından ilk 24 saat çok önemlidir.Mümkün olduğunca kirpikler suyla temas etmemildir.ve Gözler ovuşturulmamalıdır.Ayrıca cilt bakımı ilk gün yapılmamalıdır.

Kirpik Lifting Fiyatları

Kirpik lifting fiyatları,Kirpiklerin durumuna göre ve yapılacak bakım aşamasına göre değişkenlik göstermektedir.Güzellik Salonumuzda  2023 Kirpik lifting fiyatları;

Kirpik lifting fiyatı – 350 TL

Kirpik Keratin Uygulaması- 200 TL

Kirpik Boyama işlemi- 250 TL

   Detaylı Bilgi & Randevu işlemi için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Bizi Arayın
× Uzmana Danış