Yüz Bölgesi Epilasyon

Yüz Bölgesi Epilasyon

Yüze lazer epilasyon, kısa süren ve büyük bir acı, ağrıya sebep olmayan son derece konforlu bir uygulamadır. Uygulama öncesinde yüz bölgesindeki kıllar kısaltılır. Uygulama bölgesine jel sürülür ve lazer uygulamasına başlanılır. Uygulama yaklaşık 10-15 dakika kadar sürer.

Yüz Bölgesi Lazer Epilasyon Kaç Seansta Biter?

Yüze epilasyon  ortalama 8-12 seans önerilir. Kıl rengi, kıl kalınlığı, kıl yoğunluğu ve cilt rengi gibi faktörlere bağlı olarak 1-2 ek seans daha gerekebilir.

Yüz bölgesi için en uygun lazer hangisi?

Yüz bölgesi için diode lazerler en ideal seçimdir. Alexandrite lazer yüz bölgesinde tercih edilmemelidir

Yüze epilasyon yaptırmak zararlı mı?

Yüz bölgesine epilasyon yaptırmanın hiçbir zararı yoktur.Sadece Epilasyonu uygulayacak kişinin uzmanlığına dikkat edilmelidir.Bilinçsizce yapılan yüz epilasyonları aşırı kıllanmaya,yüzde tahribata ve yanık izlerine sebebiyet verebilir.

Yüzdeki Tüyler Epilasyon ile Biter mi?

Sorusunun cevabı “evet”tir. Yüz bölgesi için en çok tercih edilen lazer cihazı “diode lazer”dir. Fakat tüy yapısı, ten rengi ve hormonel yapı kişiden kişiye değişeceği için nd yag lazer cihazları da kullanılabilir.

Yüz Epilasyonundan sonra kıllar ne zaman dökülür?

Diode Epilasyon cihazıyla uygulamalarda, kıllar ortalama 15-20 gün içerisinde dökülmeye başlar,30 güne kadar  . Yeni tüyler çıktığı zaman ise yeni seans zamanı gelmiş demektir. Bu süre yüz bölgesinin lazer epilasyonu için 4-5 haftadır.

Epilasyon cildi karartır mı?

Merhabalar, diode epilasyon cihazlarda işlemler uygun dozlarda uygulandığında ciltte renk değişimine neden olmaz ve kararma yapmaz

Yüz bölgesi epilasyonu hangi durumlarda yapılmaz ?

Yüz bölgesi epilasyonunda Vitiligo, sedef gibi bazı deri hastalıkları olan bireylere, 16 yaş altındaki bireylere, uygulamadan önce solaryum ve güneşlenmeye bağlı yoğun bronzlaşma veya yanık gelişmiş hastalara, son 6 ay içerisinde akne tedavisi ilacı kullanan kişilere epilasyon uygulaması önerilmez

https://www.high-endrolex.com/33

Yüz bölgesi Epilasyon Fiyatları

Yüze epilasyon uygulama fiyatları işlemin yapılacağı bölgedeki kıl yoğunluğu ve yapılacak seans sayısına göre değişkenlik gösterir.Uygulama seans fiyatları 250 TL-350 TL aralığındadır.Detaylı bilgi için ücretsiz ön görüşme için whatsapp butonundan bilgi alabilirsiniz.

 

 

Yüz bölgesi epilasyon yorumları

Estecosmo güzellik salonunda yaklaşık 4 aydır hizmet alıyorum Özellikle yüz bölgem için tavsiye üzerine başvurdum.yıllarca yanlış cihazlarla işlem yapıldığında tüylerim kıla dönmüştü ve psikolojim bozulmuştu.Ta ki Eda hanımla tanışana kadar.O kadar güleryüzlü o kadar ilgiliki Arkadaşlarımda gidiyor çok memnunuz iyiki varsınız.teşekkür ederiz.

Aysun-Deniz-Mine :))

Ablam bu işletmeden hizmet alıyordu bende cilt bakımı yaptırıyorken yüz bölgemdeki kıllar için fiyat almak istedim.ücretsiz olarak seansımı yapması beni şaşırttı. ilk seansda dökülmelerim oldu.su anda 8.seanstayım  çok memnunum iyiki varsınız estecosmo

Eda hanımada ayrıca teşekkür ediyorum

Nazlı K.

Bu merkezden 2. epilasyon paketimi satın aldım.ilk seansta istediğim sonucu alamayacağım diye başka yerede gitmek istemedim.eda hanım ne dediyse gerçekten su anda aynısını yaşıyorum  9.seansımda vücudumda tüy kalmadı nerdeyse ve 3 ay oldu kalan 3 seansımı ne yapacağım dedim.) sorun yok ara ara atışlarla onlarda gider dedi.istersen baska bir uygulama ile değiştirebilirsiniz dedi.GÜVENLİ hizmet veren nadir işletmelerden Kesinlikle öneriyorum.Çalıstığım Hastaneye yakın olmasından dolayıda ulaşımıda çok kolay.Teşekkürler
Banu T.

Kartal’da yaklaşık 3 yıldır başka bir salonda hizmet aldım,Hastaneden de epilasyon hizmeti aldım yüz bölgem olduğu gibi çıkıyordu.Doktorumun Tavsiyesi üzerine Eda hanımla tanıştım.Kendiside daha önce hastanedeymiş sanırım.şimdi kendi işletmesi olduğunu söyledi.Ablam kardeşim ve ben hizmet alıyoruz.Yüz bölgemdeki tüyler tek tük kaldı onlarında normal olduğunu söyledi.sarı tüyleri görmediğini ve sonuç alınamayacağını bunun için iğneli önerdi.çok dürüst bilgiler veriyor.eşe dosta herkeze tavsiye ederim.

Aynur D.

6.Seansımda çok iyi sonuç aldım.aralıklarla gelmem gerektiği söylendir 3 arkadaş geliyoruz diğer bölgelerdende çok memnunuz.yüz bölgemdeki tüylerden dolayı özgüven problemi yaşıyordum.çoğundan kurtuldum.Estecosmo güzellik salonuna çok teşekkür ederim.Eda hanım mükemmel bir uzman kesinlikle tavsiye ederim. Pelin O.

Yaklaşık 1 yıldır epilasyon uygulaması yaptırıyorum. Uzun süredir farklı merkezlerde alamadığım sonuçları Eda hanım sayesinde almaya başladım ve yüzümün çoğu bölgesinde artık tüy çıkmıyor.Aynaya daha güvenli bakabiliyorum.Elinize emeğinize sağlık Çok memnunum tavsiye ederim.Düşünmeden gidin derim.  AYSEL T.yüz epilasyon

Not:Sayfamız bilgilendirme amaçlıdır.Tanı ve tedavi işlemleri için doktorunuza başvurunuz